Abidinpaşa Lale Restaurant bünyesinde yer alan Orkide, Papatya ve Teras salonlarımızda hayallerinizdeki düğünü gerçekleştiriyoruz.

"Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim" sloganıyla yola çıktığımız bu mekanlarımızda sizleri unutamaycağınız düğünler bekliyor.

ORKİDE SALONU
1100 kişi kapasiteli modern tasarımlı salonumuzda müzik, ışık seli ve projeksiyon gösterileri, hayalinizdeki gibi süslenmiş salon, hızlı, temiz ve profesyonel servis düğün süresince küçük misafirlerimizin eğlenerek vakti geçirebilecekleri çocuk bölümüyle düğününüz için bütün ayrıntılar tarafımızdan düşünülüp hazırlanır.

 

PAPATYA DÜĞÜN SALONU
600 kişi kapasiteli salonumuz, Orkide Düğün Salonumuzla aynı özelliklere sahip olup, düğün organizasyonunuzun unutulmaz bir anı olmasını sağlayacaktır.

 

TERAS
600 kişi kapasiteli terasımızda, muhteşem manzara eşliğinde ve Lale Restaurant titizliğiyle organize edilecek düğününüz, hafızanızda tatlı bir akşam esintisi ve mutlulukla yer bulacaktır.

 

Orkide Salon : 1250 m2
Papatya Salonu : 750 m2
Teras Salonu : 800 m2
Otopark kapasitesi : 250 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark

 

SALON KAPASİTELERİ

Orkide Salonu : 1100 kişi
Papatya Salonu : 600 kişi
Teras Salonu : 600 kişi

LALE RESTAURANT

Lale Restaurantlar zinciri kurulduğu 22 eylül 2001 tarihinden bu yana, toplam 100 deneyimli ve eğitimli personeliyle, şık, nezih ve temiz ortamında konuklarına konforlu, özenli ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir.

Devamını Oku